گستره ی روان شناسی

مدیر اسفند ۹۹ ({{ avg }})

اگر بخواهم از چند کلمه برای خلاصه کردن هدفم در این کتاب استفاده کنم، که فلسفه من در تدریس روان شناسی هم همین است، خواهم گفت من معتقدم که یک کتاب درسی موثر و کارا باید با دانش جویان، اطلاعات آن ها، به چالش کشیدن آن ها، برانگیختن آن ها درباره این رشته و بسط دادن قابلیت هوشمندانه آن ها سازگار باشد. هنگاهی که دانشجویان برانگیخته و به چالش کشیده می شوند. آن ها روان شناسی را در یک سطح معنی دار و عمیق می فرهمند بنابراین آن ها که قادر هستند یاد بگیرند و به طور اساسی حفظ کنند.

 

روان شناسی علمی جالب است

این بیشتر یک تنبیه است که با صحبت کردن و بیان چند نکته، یک نظر شخصی را به دانشجو تحمیل کرد. برای برخی از افراد روان شناسی یک درک بهتر از رفتار دیگران فراهم می کند. برخی هم روان شناسی را به عنوان یک روش برای شناخت خود در نظر می گیرند. اما برخی هم آن را به صورت یک آینده شغلی در نظر می گیرند و بعضی هم به این دلیل به سمت روان شناسی کشیده می شوند که آن را فرصتی برای اکتشاف می دانند و مطالعه این علم این فرصت را برای آن ها فراهم می کند.

مهم است چه چیزی موجب می شود دانش جویان به دوره مقدماتی روان شناسی علی رغم انگیزش اولیه آن ها روی اورند. ویرایش هشتم این کتاب برای برانگیختن دانش جویان به این رشته و تحریک کردن افکار آن ها طراحی شده است. این ویرایش، تنوع عناصری برانگیزاننده دانشجویان و درک آن ها از روان شناسی و ارتباط آن بازند اما را به صورت یک بارچه ارایه می دهد. هم چنین برای مدرسان بسته ارزشیابی کاملا جامعی برام دانشجویانشان و یادگیری اصول کلیدی روان شناسی و مفاهیم آن فراهم می کند.

برچسب ها : کتاب گستره ی روان شناسی

فرم ارسال دیدگاه

MindeCenter ارتباط با ما

با کارشناس های ما از طریق راه های زیر در ارتباط باشید

آدرس

تهران خیابان آفریقا، بالاتر از میرداماد، نبش کوچه آناهیتا، ساختمان پزشکان آناهیتا، پلاک 182، طبقه4، واحد 14

پست الکترونیکی

info@mindecenter.com

MindeCenter فرم ارسال پیام