راهنمای مقیاس رضایتمندی از خود

مدیر آذر ۹۷ ({{ avg }})

 

راهنمای مقیاس رضایتمندی از خود : رضایت از خود یکی از ابعاد مهم شادکامی و موفقیت در زندگی هر فرد است و به علت اثرات پیچیده‌ای که بر روی افراد دارد بسیار مهم تلقی می‌شود.
مرکز توانمند سازي ذهن تنها مرکز تخصصي درمان لکنت زبان می باشد که با در نظر گرفتن علل ایجاد لکنت زبان از تمامی متدهای روانشناسی جهت درمان قطعی لکنت زبان استفاده می نماید. 

راهنمای مقیاس رضایتمندی از خود

هر فردی باید از وجودیّت خودش راضی باشد تا با اعتماد به نفس، عنصری مفید در جامعه باشد. رضایت از خود مقوله‌های بسیاری را شامل می‌شود که باعث می‌شود فرد از وجود خودش آن گونه که هست راضی باشد و ایرادات خود را بپذیرد.
هنگامی که فرد از وجودیت خویش راضی بود احساس رضایتمندی می‌کند و مادامی که یک فرد از خود راضی نباشد همواره احساس حقارت و یأس می‌کند که می‌تواند تمام جنبه‌های زندگی وی را تحت الشعاع قرار دهد.

این مقیاس با توجه به چنین وجوه ممتازی شاخص‌های رضایتمندی از خود را مطرح کرده است و هدف آن ارزیابی هر فرد از خود و میزان رضایتی است که نسبت به خود دارد.

برچسب ها : مقیاس رضایتمندی از خود راهنمای مقیاس رضایتمندی از خود رضایت از خود رضایتمندی از خود درمان قطعی لکنت زبان در بزرگسالان درمان قطعی لکنت درمان تضميني لكنت زبان درمان قطعی لکنت زبان

فرم ارسال دیدگاه

MindeCenter ارتباط با ما

با کارشناس های ما از طریق راه های زیر در ارتباط باشید

آدرس

تهران خیابان آفریقا، بالاتر از میرداماد، نبش کوچه آناهیتا، ساختمان پزشکان آناهیتا، پلاک 182، طبقه4، واحد 14

پست الکترونیکی

info@mindecenter.com

MindeCenter فرم ارسال پیام