راهنمای پرسشنامه میزان دگردوست

مدیر آذر ۹۷ ({{ avg }})

راهنمای پرسشنامه میزان دگردوست : مرکز توانمند سازي ذهن تنها مرکز تخصصي درمان لکنت زبان می باشد که با در نظر گرفتن علل ایجاد لکنت زبان از تمامی متدهای روانشناسی جهت درمان قطعی لکنت زبان استفاده می نماید. 
خبّ ذاتی یعنی دوستی و حبّ غیر یعنی دگردوستی، دو میل فطری است که به قضای حکیمانه الهی در نهاد تمام فرزندان بشر آفریده شده است. هر یک از این دو خواهش طبیعی سهم مؤثری در تأمین سعادت و خوشبختی بشر دارد.
دگردوستی از صفات اختصاصی بشر و از تمایلات عالی انسانی است که مایه مهرورزی به مردم و دوست داشتن دیگران است. این تمایل آدمی را به غیر خود متوجه می کند و به زندگی لطف و صفای انسانی می بخشد.

راهنمای پرسشنامه میزان دگردوست

احیای این کشش روحانی جامعه را با هم مهربان می سازد، حس تعاون و همدردی را به جریان می اندازد و افراد را در غم و شادی یکدیگر شریک می‌کند.
دگردوست واقعی کسی است که انسانها را برای انسان بودن و به انگیزه عواطف انسانی دوست بدارد و محبتش فارغ از آلایش، خودخواهی و منافع مادی باشد.
چنین دوست داشتنی حاکی از تعالی روان و نشانه صفای روح و از مختصات انسان است. این مقیاس با توجه به چنین وجهی شاخصهای دگردوستی را مطرح و بررسی می کند.

برچسب ها : سنجش میزان دگردوست دگردوست پرسشنامه سنجش میزان دگردوست دکتر تقی زاده محمد احسان تقی زاده داروی لکنت زبان انواع لکنت زبان لکنت زبان بزرگسالان قرص درمان لکنت زبان درمان لکنت زبان در کودکان درمان قطعی لکنت زبان در بزرگسالان لکنت زبان ناگهانی در بزرگسالان

فرم ارسال دیدگاه

MindeCenter ارتباط با ما

با کارشناس های ما از طریق راه های زیر در ارتباط باشید

آدرس

تهران خیابان آفریقا، بالاتر از میرداماد، نبش کوچه آناهیتا، ساختمان پزشکان آناهیتا، پلاک 182، طبقه4، واحد 14

پست الکترونیکی

info@mindecenter.com

MindeCenter فرم ارسال پیام