مجموعه قوانین و مقررات و شیوه نامه های موسسه آموزش از راه دور

مدیر اردیبهشت ۹۷ ({{ avg }})

مجموعه قوانین و مقررات و شیوه نامه های موسسه آموزش از راه دور : اکنون نظام تربیتی و آموزشی کشور بیش از هر زمان دیگری نیازمند تحول است، تحولی که مدرسه گریزی را به مدرسه دوستی و مدرسه گزینی تبدیل نماید، تحولی که یادگیری منفعلانه را به یادگیری فعال و پویا مبدل کرده و معلم به عنوان انتقال دهنده آموزش، به خالق محیط آموزشی تغییر وظیفه دهد و فراگیران را به همراه سواد سنتی به سواد دیجیتالی نیز آشنا کند.

امروزه آموزش از راه دور در میان ملت‌های دنیا جایگاه قابل توجهی پیدا کرده است و در تمام مراکز علمی، آموزشی، شرکتهای تجاری و سازمان های مترقی مورد توجه جدی است.

مجموعه قوانین و مقررات و شیوه نامه های موسسه آموزش از راه دور

آموزش از راه دور و آموزش الکترونیکی با ظهور فناوری های نوین نظیر چند رسانه ای، شبکه های اینترنت، اینترنت، ماهواره ها، cd، vcd، آموزش های تلوزیونی، رادیویی، دیسک‌های فشرده، فرارسانه ها، بهره‌مندی از سایت‌های آموزشی و ارتباطات از راه دور و... دچار تغییر و تحولات بنیادی شده است.

با توجه به نوین بودن این شیوه آموزش و با عنایت به موارد مزبور، مراکز آموزش از راه دور نیازمند ارشاد و راهنمایی توسط صاحب نظران و کارشناسان فن است تا الزامات، قوانین دستورالعمل‌ها و راهنمایی‌های لازم در اختیار موسسان، مدیران، مشاوران، رابطین و فراگیران قرار دهند و بدین وسیله آگاهی و دانش ایشان در خصوص یادگیری مجازی و الکترونیکی تقویت نمایند.

اکنون که به فضل و لطف الهی چاپ چهارم مجموعه قوانین و مقررات موسسه آموزش از راه دور وزارت آموزش و پرورش با اعمال آخرین اصلاحات و ضمائم مربوط با تلاش معاون محترم آموزشی و پژوهشی، معاونت محترم برنامه‌ریزی و توسعه مدیریت و کارشناسان این معاونت‌ها و پیشنهادات ارزنده موسسان، مدیران و نمایندگی های عزیز ما در سراسر کشور آماده بهره‌برداری شده است، ضمن تشکر و سپاس فراوان از زحمات مخلصانه اعضاء محترم شورای عالی انقلاب فرهنگی، اعضاء محترم شورای عالی آموزش و پرورس، معاونین، مدیران کل حوزه ستادی و دست اندرکاران آموزش از راه دور سراسر کشور، امیدوارم با عنایات ذات اقدس الهی در آینده نه چندان دور شاهد رشد و گسترش هدفمند، موثر و مفید این نوع آموزش و یادگیری در سراسر کشور عزیزمان باشیم تا با لطف خداوند در راستای نهضت نرم افزاری و دولت الکترونیک، کشوری سربلند، توسعه یافته، معنوی، سالم و یادگیرنده در سایه توجهات بقیه‌اله‌الاعظم امام زمان (عج) داشته باشیم.

به امید توفیق الهی برای همگان

دکتر محمد احسان تقی زاده
رییس موسسه آموزش از راه دور
وزارت آموزش و پرورش

درمان قطعی لکنت زبان با متد روانشناسی در مرکز توانمندسازی ذهن دکتر تقی زاده

برچسب ها : دکتر تقی زاده درمان لکنت زبان توانمند سازی ذهن دکتر محمد احسان تقی زاده قوانین و مقررات آموزش از راه دور آموزش از راه دور درمان قطعی لکنت زبان درمان قطعی لکنت زبان با متد روانشناسی

فرم ارسال دیدگاه

MindeCenter ارتباط با ما

با کارشناس های ما از طریق راه های زیر در ارتباط باشید

آدرس

تهران خیابان آفریقا، بالاتر از میرداماد، نبش کوچه آناهیتا، ساختمان پزشکان آناهیتا، پلاک 182، طبقه4، واحد 14

پست الکترونیکی

info@mindecenter.com

MindeCenter فرم ارسال پیام