سنجش هوش فوتبال

مدیر اسفند ۹۶ ({{ avg }})

نرم افزار سنجش هوش فوتبال

شرح طرح : پروژه آزمون هوش فوتبال جدید ترین و بزرگ ترین پروژه استعداد یابی در فوتبال است که می تواند در آینده ای نزدیک به بزرگ ترین شبکه استعدادیابی در جهان تبدیل شود.

همانطور که می دانیم نوابغ فوتبال اندک شمارند و ممکن است در هر نقطه از این کره خاکی و جود داشته باشند و به محدوده خاصی تعلق ندارند جستجو برای یافتن این نوابغ کاری بسیار دشوار است .

خیلی از استعدادها نیز ممکن است به دلیل نبودن شرایط مناسب و نبود مشوق از مسیر اصلی خود خارج شده باشند . به راستی چه باید کرد تا بتوانیم حداکثر استعدادهای برتر را در این ورزش پرطرفدار پیدا کنیم؟

در جهان امروز کامپیوتر، IT و وب توانسته تحولی بزرگ ایجاد کند و طیف وسیعی از کار ها را درجهان باسرعت فراوان به پیش ببرد. امروزه برای توسعه و سرعت بخشیدن به فعالیت ها ، اکثر کار ها تحت وب انجام می شود .در فعالیت های تحت وب تمامی محدویت ها ازبین رفته و تمامی مرزها شکسته می شود .

میلیاردها انسان در روز فعالیت های خودرا از طریق وب انجام می دهند و از هر نقطه جهان بدون محدودیت زمانی به شبکه های دلخواه متصل می شوند از شبکه های اجتماعی گرفته تا شبکه های خبری و فروشگاه ها. شبکه استعدادیابی فوتبال نیز می تواند با شکتن حصارهای زمان و مکان پذیرای افراد مختلف از هرنقطه در جهان باشد و دسترسی آسان را برای تمامی استعدادها به این شبکه ممکن کند.

شبکه هوش فوتبال جایی برای شناسایی استعداد های فوتبال است و می تواند فرصتی طلایی را نصیب تمامی عاشقان این رشته کند تا توانایی خود را در فوتبال بسنجند و مورد توجه باشگاه های مختلف قرار گیرند.

هوش بشر سرمنشا تمامی توانایی های اواست تمامی رفتارها و تصمیمات ما چه درست و چه غلط متاثر از هوش ما است .دانشمندان روان شناسی انواع هوش را مطرح کرده اند و برای هرکدام تعاریفی را مشخص کرده اند ولی تنها آزمون سنجشی دقیقی که موفق به ابداع آن شده اند IQ یا همان هوش تحصیلی است که آزمون های استانداردی مانند وکستلر و ریون می توانند ضریب و بهره هوشی انسان را تا حد زیادی به واقعیت اندازه گیری کنند مقیاس سنجش این آزمون ها سوالات و مسایلی است که بر اساس نحوه پاسخگویی و تصمیمات افراد میزان هوش هرفرد را مشخص می کند.

در روان شناسی هر توانایی یک هوش محسوب می شود مانند توانایی در موسیقی که هوش موسیقی لقب می گیرد . توانایی در فوتبال نیز هوش فوتبال است ولی تا کنون تحقیق و پژوهش خاصی در این رابطه انجام نشده است تیم علمی توانمند سازان ذهن با توجه به سابقه درخشان خود در کشف و ابداعات علمی، در راستای پروژه عظیم شبیه سازی ذهن ،پس از تحقیقات چندین ساله در زمینه فوتبال موفق به دست یابی مدل های فکری نوابغ فوتبال شده اند که بر اساس همین مدل های فکری شاخص هایی برای اندازه گیری هوش بازیکنان فوتبال طراحی کرده اند . این شاخص ها در قالب یک نرم افزار هوشمند تحت وب شبکه ای هوشمند را ایجاد می کند که می تواند در زمانی کوتاه تعداد زیادی از بازیکنان را غربال و سنجش کند.

باتوجه به پارامترهای متعدد در فوتبال مانند آمادگی جسمانی ،سرعت ، هوش مکانیکی ، چابکی و غیره آزمون هوش فوتبال به دو مرحله تقسیم می شود: ۱- تئوری ۲- عملی

 

برچسب ها :

فرم ارسال دیدگاه

MindeCenter ارتباط با ما

با کارشناس های ما از طریق راه های زیر در ارتباط باشید

آدرس

تهران خیابان آفریقا، بالاتر از میرداماد، نبش کوچه آناهیتا، ساختمان پزشکان آناهیتا، پلاک 182، واحد 14

پست الکترونیکی

info@mindecenter.com

MindeCenter فرم ارسال پیام