پرورش و تقویت ستارگان فوتبال

مدیر اسفند ۹۶ ({{ avg }})

( این یک جادو نیست)

تفاوت بین بازیکنان ستاره ونوابع فوتبال با بازیکنان عادی فقط در اطلاعات ذهنی آنهاست و هیچ بازیکن عادی با تمرین نمی تواند نابغه و با استعداد شود وحتی ستارگان نابغه فوتبال جهان هم نمی توانند استعداد وتوانایی خود را به کسی آموزش دهند ولی تیم علمی توانمند سازان ذهن می تواند بادانش شبیه سازی ذهن استعداد وتوانایی را افزایش یا از فردی به فرد دیگری آموزش دهد که این دانش توسط ارتباط کلامی وتمرینات خاص وانحصاری وبدون دخالت در کار مربیان وخارج از زمان تمرینات تیم بدون هیچ گونه فشار بدنی ، با انجام حرکات با توپ وتلقینات همزمان استاد بصورت گفتاری وبَصَری به بازیکن آموزش داده می شود.

واز آنجا که این اطلاعات در ضمیر ناخودآگاه بازیکن نهادینه شده وپایدار می باشد ،این بازیکن بصورت یک بازیکن نابغه وبا استعداد می تواند ناخودآگاه از این توانائیها استفاده کند وحرکات بدیع را خلق سازد وبازیکن درهر مرحله ازتمرینات بهتر وبهتر شده تا جایی که به سطح بازیکنان بزرگ جهان برسد.

شیوه و متدولوژی کار: (روان شناسی فنی در فوتبال)

کارما در حوزه روان شناسی بوده و ازکار سر مربی و کادر مربیگری کاملا جدا می باشد .امروزه در تمامی ورزشها بخصوص فوتبال از روانشناس استفاده می شود که این بسیار مفید و ارزشمند است .

اما این روان شناسان بیشتر روی جنبه های روحی روانی مانند استرس ،اضطراب،تمرکز ذهن و مواردی ازاین قبیل بوده و کار آنها هیچ گونه کمک فنی به مربی و بازیکنان تیم نمی کند و در کل کار روانشناسی حال حاضر هیچ گونه تاثیر فنی ندارد. و اکثر این روانشناسان ، نه دانش فوتبال داشته ونه تجربه بازی در شرایط مسابقه ،به همین دلیل حتی نمی تواند فشار وارده در یک لحظه از مسابقه فوتبال را درک کند.

پس چگونه می تواند در این زمینه به بازیکنان کمک کند . ما چندین سال باشگاه های لیگ برتر ایران ودر کنار یکی از با دانش ترین مربیان فوتبال تحقیقات و آزمایشات گسترده ای را انجام داده ایم تا بتوانم روان شناسی و فوتبال را باهم ادغام کنیم و با دانش جدیدی که ابداع کرده ایم بتوانم تحولی عظیم در دانش روان شناسی ایجاد کنیم.

با تحلیل و ترجمه رفتاری بازیکنان نابغه و بزرگ جهان اطلا عات و ساختار های ذهنی آنها را بدست آورده ،این اطلاعات را بوسیله دانش شبیه سازی ذهن ترجمه کرده و به صورت جلسات مشاوره ای و از طریق ارتباط کلامی و بصری در زمین تمرین و حین انجام حرکات ساده با توپ این اطلا عات را آموزش می دهیم.

ما ادعا نمی کنیم با زیکنان را تبدیل به مارادونا ، مسی ،کریس رونالدو یا رونالدینهو میکنیم .چون این یک امر غیر واقعی و غیرعلمی است ولی توانایی های بازیکنان را چندین برابر افزایش داده و کاری می کنیم که شاید مارادونا نشوند ولی فوتبال آنها را نزدیک به سطح مارادونا رسانده و در واقع شبه مارادونا را می سازیم و می توانیم بازیکنانی حدود ۵۰ تا ۷۰ درصد شبیه به نوابغ بزرگ جهان بسازیم یعنی یک رونالدو یا مسی ۵۰تا ۷۰ درصدی که میتوانند باعث تحول در تیم های خود شوند.

بازیکنانی با خصوصیات مرادونا،مسی ،کریس رونالدو

بازیکنانی با خصوصیات مرادونا،مسی ،کریس رونالدو وغیره بازیکنانی تماما سرعتی ،با قدرت دریبلینگ بالا ، قدرت گلزنی با ، قدرت شوتزنی بالا ، بازیسازانی قهار ،قدرت تدافعی و توپ گیری بالا خلاق باهوش و……. شما صاحب یک تیم رؤیایی خواهید شد . تمامی این تغیرات را در زمانی بسیار کوتاه خواهید دید ، برای آموزش تمامی این توانایی ها و مهارتها تنها یک زمان بسیار کوتاه لازم است واین بزرگ ترین مزیت دانش شبیه سازی ذهن است.

برای اجرای این پروژه حدود ۲ تا۴ ساعت در روز بوده به صورت مفید. که اجرای کامل پروژه در یک تیم فوتبال بین ۴ تا ۶ ماه می باشد در این دوره با ا ستفاده از دانش شبیه سازی ذهن توانایی های تمامی بازیکنان یک تیم مانند(دریبلینگ – سرعت- چابکی- سرعت واکنش(ری اکشن)- کنترل توپ – دقت – چهارچوب شناسی- شوت های از راه دور- ضربات ایستگاهی – توپ گیری – گل زنی – بازی خوانی- بازی سازی(Playmaker)- خلاقیت –هوش- تکنیک و کلیه مهارتهای فردی وگروهی دیگر) افزایش یافته و درزمانی کوتاه با شبیه سازی توانایی بازیکنان نابغه وستاره جهان، سطح بازیکنان عادی را به شدت افزایش وبه سطح بازیکنان نخبه وستارگان فوتبال جهان نزدیک می کنیم.

که این امر علاوه بر افزایش کیفیت بازی آنها قدرت تیم را افزایش داده نتایج تیم بهتر شده، فوتبال جذاب تر شده جذب سرمایه برای باشگاه بیشتر شده و قیمت تمامی بازیکنان افزایش چشمگیر پیدا می کند. علاوه بر افزایش توان فنی وتکنیکی بازیکنان معزل بزرگ دیگری را که در زمینه مربیگری وجود دارد را بر طرف ساخت.

انتقال فکر و خلاقیت دو معزل بزرگ در امر مربی گری است. مربیان بزرگ، خلاق وتوانمند در فوتبال محدود بوده وامکان دسترسی اکثر تیم ها به این مربیان نخبه بسیار پائین است. اما مشکلی که تمام مربیان فوتبال حتی مربیان نخبه با آن دست به گریبان هستند انتقال فکر است. تعدادزیادی از مربیان فوتبال افکار وآرزوهای بزرگی برای نوع بازی تیم خود دارند.

اما مشکل اصلی همه مربیان انتقال این افکار به ذهن بازیکنان است. با تمام تمریناتی که انجام می دهند بازیکنان نمی توانند فکر مربی خود را به طور کامل در زمین پیاده کنند. تنها تعداد بسیار اندکی از مربیان در جهان می توانند بخش بیشتری از افکار خود را به بازیکنان انتقال دهند آن هم حدود ۵۰% تا ۶۰% است که در زمان طولانی این اتفاق شکل می گیرد.

این مربیان هم به دلیل داشتن هوش وخلاقیتی بالا تمرینات بهتری نسبت به سایر مربیان هم رده خود داشته واین توانایی را به صورت انحصاری در اختیار دارند و الگو برداری از آن هم برای مربیان دیگر میسر نمی باشد. زیرا این توانایی ها در امر مربی گری ذاتی بوده وخلق واجرای این تمرینات به علت نبوغ ذهنی این مربیان می باشد.

دانش شبیه سازی ذهن به ما این امکان را می دهد تا تفکرات وتوان این مربیان را با تحلیل وآنالیز دقیق از روی بازی های تیمشان بدست آورده. وبا ترجمه این اطلاعات فایل های قابل آموزشی، آماده کرده و با طراحی تمریناتی خواص وابداعی با ترکیبی از روانشناسی وعلم فوتبال با دانش شبیه سازی ذهن در مدتی بسیار کوتاه تمامی اطلاعات مورد نظر را به بازیکنان آموزش داده وبه سرعت می توانند تفکرات مورد نظر را در طول بازی به صورت ناخودآگاه به اجرا درآورند.

این روش به تیم ها ومربیان امکان داده تا سطح خود را به سرعت ودرزمانی بسیار کوتاه ارتقاء دهند. وتیم هایی که توانایی پرداخت دستمزد مربیان بزرگ جهان را نداشته تفکرات همان مربیان را با هزینه کمتر در اختیار گیرند.

 

برچسب ها : پرورش و تقویت ستارگان فوتبال آموزش فوتبال برای نوجوانان آموزش فوتبال برای کودکان آموزش فوتبال دریبل دانلود فیلم آموزش فوتبال آموزش فوتبال توسط مسی آموزش فوتبال پایه آموزش فوتبال حرفه ای آموزش فوتبال به سبک رونالدو

فرم ارسال دیدگاه

MindeCenter ارتباط با ما

با کارشناس های ما از طریق راه های زیر در ارتباط باشید

آدرس

تهران خیابان آفریقا، بالاتر از میرداماد، نبش کوچه آناهیتا، ساختمان پزشکان آناهیتا، پلاک 182، واحد 14

پست الکترونیکی

info@mindecenter.com

MindeCenter فرم ارسال پیام