دانش شبیه سازی ذهن

مدیر اسفند ۹۶ ({{ avg }})

دانش شبیه سازی ذهن : دانش شبیه سازی ذهن دانشی برای دست یابی به اطلاعات نامرئی ذهن انسان است.شبیه سازی ذهن یعنی شبیه سازی اطلاعات نامرئی ذهن و تبدیل آن به اطلاعات مادی و فیزیکی و مشاهده آن به وسیله این دانش نوین می توان به اطلاعات ذهن دسترسی پیدا کرد و هرگونه تغییر را در ذهن به سرعت ایجاد کرد.

تا کنون هیچ کس در دنیا نتوانسته به اطلاعات ذهن دسترسی پیدا کند و به این محیط غیر مادی ورود کند از این رو تمامی تلاشها و دوره ها برای درمان مشکلات ذهنی و روانی ،افزایش توان هوش ،حافظه و خلاقیت .رسیدن به موفقیت تحصیلی وشغلی کسب ثروت و فروش بیشتر .

قانون جذب رسیدن به اعتماد به نفس بالا و …… نتوانسته کاملا نتیجه بخش باشد و مخاطبان را به خواسته های خود برساند و بیشتر جنبه انگیزشی و تشویقی داشته است شاید شماهم این دوره هارو تجربه کرده اید و به نتیجه دلخواه نرسیده باشید .علت این ضعف عدم دسترسی و ورود به ذهن است و عدم شناخت زبان ذهن.

از این رو تا به حال کسی نتوانسته نمونه هایی مستند از قبل و بعد از کار خود را به نمایش بگذارد. ما برای اولین با در جهان زبان ذهن را ابداع کرده و راه رسیدن به جهان ناشناخته ذهن را بدست آوردیم.دانش شبیه سازی ذهن تمامی رویا های شما را به واقیت تبدیل کرده است.ما توانسته ایم تاثیر کار خود را به صورت واضح در فیلم هایی به صورت مستند به ثبت برسانیم.

دانش شبیه سازی ذهن

همانگونه که اطلاع دارید شباهت زیادی بین کامپیوتر و انسان وجود دارد مغز انسان سخت افزار و ذهن انسان نرم افزار است همه سخت افزار ها تحت فرمان نرم افزارها هستند سخت افزارها فقط عملگر و مجری دستورات نرم افزارها هستند .

مغز ماهم فقط تابع محض دستورات ذهن است تمام مشکلات ناراحتیها و یا موفقیت ها و توانمندی ها مربوط به شیوه تفکر و مهارت ذهن است .تنها کسی می تواند در ذهن انسان تغییر ایجاد کند که زبان ذهن را کاملا بلد باشد.

مانند کسی که زبان کامپیوتر و زبان برنامه نویسی سیستم عامل را بلد بوده و تنها با تسلط به این زبانها می تواند در برنامه های کامپیوتر و سیستم عامل تغییر ایجاد کند بدون تسلط بر زبان کامپیوتر و نرم افزار نمی توان وارد محیط نرم افزار شد و نمی توان تغییر ایجاد کرد.

ما برای اولین بار درجهان با ابداع زبان ذهن توانستیم با ذهن انسان ارتباط مستقیم برقرار کرده و در هر لحظه کارکرد ذهن را بررسی و مشاهده کنیم . ما با استفاده از دانش شبیه سازی ذهن مبادرت به روش های برنامه نویسی زبان ذهن نموده ایم.

همه نوابغ مانند انیشتین ،نیوتن و غیره در علم ، مارادونا ومسی ،رونالدو و … در ورزش بیل گیتس،استیو جابز،وارن بافت ،زاک برگ و غیره در موفقیت و ثروت پس از سالها تلاش شیوه تفکر و مهارت خاصی داشته و دارند که منشاء نبوغ و توانایی های آنها بوده و به کمک این شیوه تفکر و مهارت توانسته اند به موفقیت های بزرگ در جهان رسیده و تحول ایجاد کنند.

با تقلید رفتاری از نوابغ شما فقط ادای آنهارا در می آورید بدون تفکرات نوابغ شما هیچگاه موفق نخواهید شد.اگر شما بتوانید به شیوه تفکر و مهارت نوابغ دسترسی پیدا کنید با کمک این اسرار بزرگ می توانید زندگی خود را به سرعت متحول و به برخی آرزو هایتان برسید. ما برخی از شیوه های تفکر و مهارت و اطلاعات ذهن نوابغ را در اختیار شما قرار می دهیم.با ما همراه شوید تا جهانی شویم

مختصری در باره دانش شبیه سازی ذهن

دانش شبیه سازی ذهن ترکیبی از علم کامپیوتر و روانشناسی است.همه شما با سیستم های دیجیتالی و هوشمند نظیر انواع موبایل ،تبلت ،لپ تاپ و کامپیوتر ها کار کرده اید و آشنایی دارید.

سه عامل اصلی در این سیستم ها وجود دارد :الکتریسیته یا همان برق،سخت افزار و نرم افزار. انسان هم از سه عامل اصلی روح ،جسم و ذهن تشکیل شده است.روح مانند جریان برق در سیستم است که انرژی اصلی را برای حیات و فعالیت ایجاد می کند .

جسم و مغزما سخت افزار است که دستورات را از نرم افزار در یافت کرده و رفتار ها و فعالیت های فیزیکی مارا انجام می دهد و ذهن ما نرم افزار است که خواسته های مارا به صورت دستوراتی به سخت افزار منتقل می کند و تمامی اتفاقات از ذهن شروع می شود.

ذهن یک فضای نرم افزاری است که رابط بین روح و جسم است و دستورات انسان را به صورت امواج الکترو مغناطیسی به مغز ارسال می کند سلول های خاکستری مغز این امواج را ترجمه کرده و به بیت های اطلاعاتی یا همان پیام های عصبی تبدیل کرده و این پیام ها به اندامهای مربوطه منتقل شده و رفتارها و حرکات مارا ایجاد می کند.

ذهن رابط ما و بدن ماست مانند کار نرم افزار که رابط کاربر و سخت افزار است.همان گونه که در سیستم های هوشمند و کامپیوتر ها بخش نرم افزاری توسط سیستم عامل مدیریت می شود مانند ویندوزها،اندروید،لینوکس،مکینتاش و غیره ذهن ما که کاملا محیطی نرم افزاری است توسط سیستم عاملی بانام سیستم عامل ذهن (Mind Os) مدیریت شده و این سیستم عامل نرم افزارهایی را مدیریت می کند که منشاء و سازنده اصلی تمامی رفتارهای ما هستند.

اگر ما بتوانیم نرم افزارهای خودرا تغییر دهیم می توانیم تمام زندگی خود را متحول کنیم. برای تغییر در نرم افزار باید به زبان سیستم عامل و نرم افزار آشنا بود ما برای اولین بار در جهان با کمک زبان ذهن (Mind Language) موفق به شناخت کامل ذهن و دسترسی به نرم افزارهای ذهن شدیم.

زبان ذهن ،زبان استاندارد ارتباطی بین ذهن و مغز است .به وسیله این زبان می توان با ذهن و مغز ارتباط مستقیم برقرار کرد.برای خلق این زبان که ۵ سال به طول انجامید ما برای رفتارها داده هایی تعریف کرده وپس از آزمون و خطاهای فراوان زبانی خلق کردیم که زبانی مشترک برای ذهن و مغز انسان است.

زبانی شبیه به زبان C# در کامپیوتر به وسیله این زبان می توان رفتارهارا تحلیل کرده و برنامه های ذهن را خط به خط بررسی و کامپایل (Compile) کرد و تمامی مراحل انجام شده در ذهن را مشاهده کرد و به تمامی اسرار و ناشناخته های ذهن دست یافت.

تفاوت بین تمام انسانها در اطلاعات ذهن آنهاست ما به تمامی این اطلاعات دسترسی پیدا کرده ایم .ما تمامی اسرار، فرمول ها و محاسبات ذهن نوابغ جهان را بدست آورده و در اختیار شما قرار خواهیم داد.

برای درک بهتر مثالی ساده می زنم.کریس رونالدو نابغه فوتبال بوده و ضربات خاصی را به توپ می زند که به علت افت ناگهانی این ضربات مهار کردن آن بسیار دشوار است ولی خود رونالدو هم نمی تواند فرمول کار خود را به فرد دیگری آموزش دهد که دیگران هم بتوانند این کار را یاد گرفته و انجام دهند.

تمامی انسانها اطلاعات خاصی دارند که مانند توانایی ها و استعداد ها و تجربیات که به این اطلاعات دسترسی نداشته و حتی نمی توانند در باره آن با کسی صحبت کنند و هیچگاه نمی توانند به فرد دیگری آموزش و انتقال دهند. با استفاده از دانش شبیه سازی ذهن می توان اطلاعات یک فرد را بدست آورد و به فرد دیگری آموزش و انتقال داد.

ما با استفاده از زبان ذهن رفتارهای فرد را تحلیل و انالیز می کنیم و به یک معادله پاسخ می دهیمX (دستور و کد ارسال شده)+مغز=رفتار ،با حل این معادله و یافتن مجهول کدی به دست می آید که کلید حل معماست .اگر این کد را به فرد دیگری انتقال دهیم رفتار مورد نظر در فرد دیگر هم ایجاد می شود و این اطلا عات در زمان کوتاهی به فرد دیگر منتقل می شود.

این کد با زبان ذهن ساخته شده و کاملا نامفهوم می باشد ما این کد را ترجمه کرده بر روی کاغذ آورده و با طراحی یک برنامه آموزشی خاص به یک برنامه و فایل آموزشی تبدیل می شود که می توان به همه آموزش و انتقال داد.ما توانستیم ضربه خاص کریس رونالدو را با دانش شبیه سازی ذهن در ۳۰ دقیقه به یک جوان ۱۶ ساله و یک کودک ۱۰ ساله آموزش دهیم که فیلم این کار موجود می باشد و می توانید مشاهده کنید.

در بخش دیگر توانستیم در ۴ دقیقه با استفاده از انتقال اطلاعات از طریق اندامهای حسی ۲ حرکت در فوتبال را فقط در حدود ۴ دقیقه به یک خانم دانشجو که تا به حال هیچگونه آشنایی با فوتبال نداشته آموزش دهیم.

در کار دیگری توانستیم به تعدادی از بازیکنان رده جوانان سایپا و ۲ بازیکن فولاد فقط در ۳۰ دقیقه آموزش دهیم که بتوانند از روی دیوار ۳ متری که روی خط ۱۸ قرار دارد ضربه زده و توپ را به گل تبدیل کنند این کار الگو برداری نیست بلکه تغییر سریع در توانمندیهای فنی در فوتبال است.

در کار دیگری توانستیم فقط در ۲۰ جلسه بالاترین سطح فوتبال را از لحاظ تاکتیکی به بازیکنان فوتسال رده نوجوانان ملی حفاری اهواز آموزش داده و بازی زیبا و خلاقی را در بالا ترین سطح فوتبال جهان به نمایش بگذاریم.در کار دیگری توانستیم برای اولین بار لکنت زبان را به شکل کامل و بدون بازگشت درمان کنیم فیلم تمامی این کارها موجود بوده و از طریق سایت می توانید مشاهده کنید.

ما توانسته ایم هوش ،حافظه ،خلاقیت و تمامی توانایی های ذهن را افزایش داده و مسیری تازه را برای رسیدن به نبوغ ایجاد کنیم.نبوغ علمی،نبوغ ورزشی،نبوغ مالی .

شبیه سازی ذهن زندگی افراد زیادی را در زمینه های علمی ،تحصیلی ،افزایش هوش،حافظه، تندخوانی،خلاقیت و موفقیت های ورزشی موفقیت های فروش کسب و کار،ثروت ،اعتماد به نفس ،غلبه بر ترس ها و وسواس ها و افسردگی ها، لاغری و تناسب اندام،ترک سیگار و انواع اعتیاد و رسیدن به موفقیتهای علمی ،موفقیت در ازدواج و زندگی زناشویی متحول ساخته است .

 

 

برچسب ها : شبیه سازی ذهن لکنت زبان دکتر محمد احسان تقی زاده درمان لکنت زبان با شبیه سازی ذهن دانش شبیه سازی ذهن شبیه سازی ذهن شبیه سازی ذهن چیست

فرم ارسال دیدگاه

شهبازی
فروردین ۹۹

با سلام ایا امکان دارد با توجه به امکان رفت و امد تحت درمان قرار گرفت

MindeCenter ارتباط با ما

با کارشناس های ما از طریق راه های زیر در ارتباط باشید

آدرس

تهران خیابان آفریقا، بالاتر از میرداماد، نبش کوچه آناهیتا، ساختمان پزشکان آناهیتا، پلاک 182، طبقه4، واحد 14

پست الکترونیکی

info@mindecenter.com

MindeCenter فرم ارسال پیام