آیا در طول درمان، بچه ها می توانند مدرسه بروند؟

مدیر تیر ۹۹ ({{ avg }})

یا اینکه لازم است به صورت غیرحضوری فعالیت های مدرسه را انجام دهند؟

تمام آن اصول رفتاری، تربیتی و ارتباطی که ما با سایر بچه های نرمال و غیر لکنتی داریم. در محیط خانواده باید با بچه های لکنتی داشته باشیم. این بچه ها نباید منزوی از جامعه یا در حالت انزوا به سر ببرند و به عنوان یک فرد غیرعادی به آنها نگاه کنیم. بچه های دارای لکنت زبان بچه های نرمالی هستند.

ممکن است آسیب هایی از نظر روانی و یا گفتاری و یا اعتماد به نفس دیده باشند ولی قابل ترمیم است؛ و چون که ما با متد روان۔ شناسی و ذهنی جلسات درمانی را به پیش می بریم. لذا کودکان می توانند، مهد بروند و مدرسه بروند و البته ممکن است عده ای نظریات دیگر داشته باشند؛ اما طبق آن چیزی که از نظر تخصصی، بالینی و تجربی و آنچه که در سمینارهای بزرگ دنیا مطرح کرده ایم روش ما این نیست که کودکان را منزوی از اجتماع بار بیاوریم لذا کودکان را باید با روش های خوب و مسالمت آمیز و نه با خشونت وادار کرد که خرید کنند، تلفن بزنند، تلفن جواب دهند و....

بنابراین در شیوه ما اتفاقا در برخی از جاها با روشهایی علمی افراد را در معرض استرس قرار میدهیم که آنها پختگی لازم را پیدا کنند که بتوانند مدیریت بر استرس را یاد بگیرند. لذا شیوه ما شیوه - ای انفعالی نیست بلکه پویا و فعال است.

برچسب ها : درمان لکنت زبان لکنت زبان درمان لکنت درمان قطعی لکنت زبان

فرم ارسال دیدگاه

MindeCenter ارتباط با ما

با کارشناس های ما از طریق راه های زیر در ارتباط باشید

آدرس

تهران خیابان آفریقا، بالاتر از میرداماد، نبش کوچه آناهیتا، ساختمان پزشکان آناهیتا، پلاک 182، طبقه4، واحد 14

پست الکترونیکی

info@mindecenter.com

MindeCenter فرم ارسال پیام