پکیج درمانی آموزشی مرکز توانمندسازی ذهن

مدیر تیر ۹۹ ({{ avg }})

پکیج درمانی لکنت زبان (تقی زاده،۱۳۹۴) شامل ۲۵ شیوه درمانی و ۲۶ شیوه آموزشی، مبتنی بر تکنیکها، تمرینات خانگی و تمرین در کلینیک است و برخی افراد طی یک جلسه و برخی ممکن است طی ۱۵ جلسه یا بیشتر درمان شوند و کمتر فرد لکنتی ۲۰ جلسه به درمان نیاز دارد. مگر کسانی که زبان مادری آنان با زبان درمانگر متفاوت بوده و نیاز به مترجم باشد.

غالبأ علت لکنت برخلاف آنچه در دنیا مطرح می شود، ذهنی، روانی، محیطی و تربیتی است. یادگیری زبان پدیده ای کاملا فطری و طبیعی تحت تأثیر محیط اجتماعی فرد زبان خاصی با گویش و لهجهی همان منطقه ی جغرافیایی و اجتماعی فرامی گیرد افراد بعد از ۱۲ سالگی هم دچار لکنت می شوند. (دکتر محمد احسان تقی زاده، ۱۳۹۴) تقلید، یادگیری مشاهده ای، ترس و تنبیه بدنی شدید از عواملی است که تقی زاده در لکنت دخیل میداند. لکنت خیلی کم مشکل فیزیکال و مکانیکی است بلکه مربوط به کارکرد ذهن و روان و زبان ذهن است.

برچسب ها : درمان لکنت لکنت زبان درمان لکنت زبان لکنت درمان قطعی لکنت زبان درمان رایگان لکنت

فرم ارسال دیدگاه

محمد
تیر ۹۹

سلام آقاي دكتر نامزد من ( مريم جوادي) لكنت داره وما دوسال پيش هرطور كه شد باتوجه به هزينه هاي بالاي درمان شما حدود ٨ جلسه خدمت شما اومديم براي درمان ولي به خاطر هزينه هاي درمان قادر به ادامه نبوديم البته شما مساعدت كرديد در هزينه هاي درمان ولي خب من سرباز بودم خودش هم كه محصل هركاري كرديم نتونستيم خونوادش هم حمايت نكردن متاسفانه، نتيجه هم نگرفتيم

فاطمه زرشکی
آذر ۹۹

سلام.برادرم چندساله که لکنت داره تقریبا از سه سالگیش شروع شده وتاالان که بیست وهفت سالشه ادامه داره.درسنین کودکی هم مراکزگفتاردرمانی زیادرفته ولی هیچ اثری نداشت.دکتری که پیشش میرفت گفته بودن که توسن بیست تابیست وچهار لکنت کاملابرطرف میشه ولی این اتفاق نیفتاد.چه راهکاری میتونه برای خوب شدن لکنتش به کاربگیره؟

مدیر
آذر ۹۹

تمرین ک و تکنی های مرکز توانمندسازی ذهن روی همه نوع لکنت بجز کسانی که عقب مانده ذهنی و سندورم و سکته مغزی دارند موثره و کامل و بدون بازگشت درمان میکنیم

با پذیرش تماس بگیرید تا راهنمایی تون کنند
09120576846
02188677071

MindeCenter ارتباط با ما

با کارشناس های ما از طریق راه های زیر در ارتباط باشید

آدرس

تهران خیابان آفریقا، بالاتر از میرداماد، نبش کوچه آناهیتا، ساختمان پزشکان آناهیتا، پلاک 182، طبقه4، واحد 14

پست الکترونیکی

info@mindecenter.com

MindeCenter فرم ارسال پیام