اطلاعیه مهّم سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور

مدیر خرداد ۹۹ ({{ avg }})

اطلاعیه مهّم

 

به اطلاع کلیه روان‌شناسان، مشاوران و مردم عزیز کشورمان می‌رساند، اخیراً افرادی در فضای مجازی تحت عنوان روان‌شناس، روان‌درمانگر، مشاور کودک و خانواده با راه‌اندازی سامانه‌های مجازی اقدام به مشاوره، برگزاری کارگاه، دوره آموزشی با مبالغ غیرمتعارف و نجومی می‌نمایند. بر اساس مواد 3، 4و5 و بندهای ذیل آن در قانون تشکیل سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره کشور هرنوع فعالیت در حوزه روان‌شناسی و مشاوره اعم از حضوری، تلفنی، اینترنتی، آنلاین، آفلاین و سامانه‌های برگزاری کارگاه و دوره آموزشی نیازمند درج شماره پروانه فعالیت واخذ مجوز راه‌اندازی و برگزاری دوره و تأیید تعرفه دریافتی است.

لذا درخواست می شود تا ضمن اجتناب از مشارکت و ثبت نام در فعالیت‌هایی که مجوز سازمان را ندارند درصورت مشاهده تخلفات موارد را از طریق شماره تلفن 66903544-021 به معاونت انتظامی و رسیدگی به تخلفات صنفی و حرفه‌ای اطلاع‌رسانی شود. بدیهی است ، گواهی این قبیل کارگاه ها و دوره های آموزشی که از سازمان مجوز ندارند، فاقد اعتبار است.

لازم به ذکر است، مجوز مؤسسه یا مراکز که توسط نهادها و سازمان‌ها صادر می شود به منزله فعالیت روان‌شناسی و مشاوره نیست و تنها مرجع صدور مجوز و فعالیت بر عهده سازمان نظام روان‌شاسی و مشاوره کشور است.

 

روابط عمومی سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور

برچسب ها :

فرم ارسال دیدگاه

MindeCenter ارتباط با ما

با کارشناس های ما از طریق راه های زیر در ارتباط باشید

آدرس

تهران خیابان آفریقا، بالاتر از میرداماد، نبش کوچه آناهیتا، ساختمان پزشکان آناهیتا، پلاک 182، طبقه4، واحد 14

پست الکترونیکی

info@mindecenter.com

MindeCenter فرم ارسال پیام