آیا لکنت زبان سبب کاهش عمر می شود؟

مدیر شهریور ۹۸ ({{ avg }})

لکنت زبان و طول عمر

در ادامه به بررسی این موضوع خواهیم رسید. البته کسی که در مرکز توانمند سازی ذهن درمان می شود، علاوه بر لکنتش بیماری های روانی دیگری که در شخص موجب آزار وی شده بود نیز درمان خواهد شد. پس او می تواند آینده ای بهتر و طول عمری بیشتر داشته باشد.

چرا افراد مسنی که لکنت دارند کمتر هستند؟ زیرا هیچ وقت درد و رنج و فشارهای روانی ای که لکنت بر آنها تحمیل کرده است را فراموش نکرده و همیشه خاطرات تلخ حاصل از لکنت زبان برای آنها تداعی می شود.

 

دلیل تاثیر لکنت زبان بر طول عمر


اگر به رفتارهای افراد دارای لکنت و کسانی که لکنت ندارند نگاهی دقیق تر بیاندازیم، افراد دارای گرفتگی زبان از استرس و اضطراب و آشفتگی ذهنی بسیاری برخوردارند. اغلب به دلیل اعتماد به نفس پائینی که دارند از عهده برخی کارها برنمی آیند که باعث مقایسه شدن با دیگر افراد سالم شده و دچار خود کم بینی می شوند. دلایل ابتلا به لکنت زبان در افراد مختلف ، متفاوت است. شاید برخی از افراد زمانی که دچار استرس می شوند لکنت زبان میگیرند شاید برخی با ترس از چیزی دچار لکنت زبان می شود و....

حال با اضافه کردن اسپاسم عضلانی و گرفتگی نفس به فاکتورهایی که در بالا به آن اشاره کردیم، آیا فرد می تواند زندگی پر آرامشی داشته باشد؟ بهترین راه برای کسب آرامش در زندگی و طول عمر طولانی تر برای کسانی که از لکنت زبانشان درد و رنج های زیادی کشیده اند، درمان توسط دکتر محمد احسان تقی زاده اولین درمانگر قطعی و بدون بازگشت لکنت با روش رونشناختی است.
 

برچسب ها : درمان لکنت زبان معنی لکنت زبان ناگهانی درمان تضميني لكنت زبان جدیدترین روش درمان لکنت زبان دلیل تاثیر لکنت زبان بر طول عمر درمان قطعی لکنت زبان در بزرگسالان لکنت زبان

فرم ارسال دیدگاه

MindeCenter ارتباط با ما

با کارشناس های ما از طریق راه های زیر در ارتباط باشید

آدرس

تهران خیابان آفریقا، بالاتر از میرداماد، نبش کوچه آناهیتا، ساختمان پزشکان آناهیتا، پلاک 182، طبقه4، واحد 14

پست الکترونیکی

info@mindecenter.com

MindeCenter فرم ارسال پیام