چگونه هنگام روخوانی و پشت تلفن لکنت نگیریم؟

مدیر مرداد ۹۸ ({{ avg }})

کسانی که لکنتشان خفیف تر است سریع تر درمان می شوند

کسانی که لکنتشان خفیف تر است سریع تر درمان می شوند؟

خیر، همان سیکل آموزش و درمانی که افراد با سطح لکنت شدید و متوسط بایستی طی کنند، افراد با سطح لکنت خفیف نیز می بایست آن مراحل را طی کنند. زیرا افراد با لکنت خفیف ریزه کاری‌های درمانی زیادی دارند و تصور عامیانه این است که افراد زودتر به درمان لکنت زبان می رسند در صورتی که این چنین نیست.

 

کسانی که در روخوانی کتاب، نشریه، روزنامه، مجله و... دچار لکنت هستند با شیوه شما درمان می شوند؟

بلی، افرادی که تحت درمان با روش مرکز توانمندسازی ذهن قرار می‌گیرند در اثنای درمان به شرطی که تمرین و تکنیک ها را به درستی و با دقت انجام دهند و هنگام روخوانی از تکنیک های ارائه شده خوب استفاده کنند، روخوانی آنان نیز علاوه بر درمان گفتار بهبود می یابد.

 

درمورد تیک عصبی توضیح دهید؟

قبلاً به صورت مفصل توضیح دادیم تیک های عصبی همانطوری که از اسم آنان پیداست عمدتاً منشاء عصبی دارند، افرادی که لکنت دارند گاهی بخاطر عدم هماهنگی ذهن، مغز، اندام های گفتاری، بدن و زبان و مشکل در حالت دم و بازدم و مشکل در حالت تخلیه انرژی صوتی دچار تیک می شوند که با راهکارهای اینجانب (دکتر محمد احسان تقی زاده) این مشکل نیز برطرف می شود.

 

در مورد کسانی که پشت تلفن دچار لکنت زیاد می شوند لطفاً توضیح دهید:

تحت روش آموزشی و درمانی مرکز توانمندسازی ذهن عزیزانی که این مشکل را دارند با ارائه راهکارهای لازم در جهت رفع این مساله نیز اقدام خواهیم کرد.

برچسب ها : درمان لکنت زبان درمان لکنت زبان پشت تلفن تیک عصبی هنگام صحبت با لکنت درمان لکنت هنگام روخوانی کتاب درمان لکنت زبان خفیف لکنت درمان لکنت

فرم ارسال دیدگاه

MindeCenter ارتباط با ما

با کارشناس های ما از طریق راه های زیر در ارتباط باشید

آدرس

تهران خیابان آفریقا، بالاتر از میرداماد، نبش کوچه آناهیتا، ساختمان پزشکان آناهیتا، پلاک 182، طبقه4، واحد 14

پست الکترونیکی

info@mindecenter.com

MindeCenter فرم ارسال پیام