روانشناسی نوجوانان برای خانواده ها

۱۳۹۷/۹/۱۴

 

روانشناسی  نوجوانان برای خانواده ها : مرکز توانمند سازي ذهن تنها مرکز تخصصي درمان لکنت زبان می باشد که با در نظر گرفتن علل ایجاد لکنت زبان از تمامی متدهای روانشناسی جهت درمان قطعی لکنت زبان استفاده می نماید.   
نوجوانان جامعه ما طی ده‌ها و چند صد سال گذشته فراز و نشیب‌های هویتی متفاوتی را پشت سر گذاشته‌اند که نسبت به نوجوانان و جوانان جوامع دیگر آن‌ها را متفاوت تر نموده است.

روانشناسی  نوجوانان برای خانواده ها

از تبلیغ هویت انگلیسی در دوران قاجار، تا هویت آمریکایی در دوران پهلوی و هویت نوجوانی در عصر ارتباطات، سردرگمی را برای طی مسیر مشخص و فراگیر، برای خانواده‌ها فراهم نموده است.

امید است این مسیر در راستای کمال نوجوانان با هویت اسلامی و ایرانی قرار گیرد.

از طرفی نوشته‌ها و کتاب‌های علمی، تجاری، تبلیغی، روان‌شناسی، گاهی علاوه بر دادن اطلاعات متفاوت بر سردرگمی در یافتن هویت مشخص افزوده است. مؤلفان امیدوارند توانسته باشند با نوشتن این کتاب مقداری بر اطلاعات خانواده‌ها نسبت به متون علمی و کاربردی معتبر روان‌شناسی نوجوانی به زبان ساده، افزوده باشند.

این کتاب مقدمه‌ای است مختصر در موضوع روان‌شناسی نوجوانی، که می‌تواند برای علاقه‌مندان و خانواده مفید باشد.

دکتر محمد احسان تقی زاده

عضو هیئت علمی و عضو انجمن روانشناسان آمریکا )APA(

 

کلینیک توانمندسازی ذهن اولین مرکز درمان قطعی و بدون بازگشت لکنت زبان در جهان

آدرس : تهران، بالاتر از میرداماد، خیابان آفریقا، نبش کوچه آناهیتا، ساختمان پزشکان آناهیتا، پلاک 182، واحد 14، طبقه 4
تلفن تماس در ساعات اداری:  88193960و 88190733
تلفن تماس در ساعات غیراداری 09120576846 :

 

به امید توفیق الهی برای همه نوجوانان هموطنم

  مؤلفان

برچسب ها: درمان قطعی لکنت زبان در بزرگسالان روانشناسی نوجوانان برای خانواده ها شبیه سازی ذهن چیست درمان قطعی لکنت مرکز توانمندسازی ذهن درمان تضميني لكنت زبان هزینه درمان لکنت زبان درمان قطعی لکنت زبان با متد روانشناسی درمان قطعی لکنت زبان