راهنمای مقیاس ترس بزرگسالان از مرگ

مدیر آذر ۹۷ ({{ avg }})

راهنمای مقیاس ترس بزرگسالان از مرگ : مرکز توانمند سازي ذهن تنها مرکز تخصصي درمان لکنت زبان می باشد که با در نظر گرفتن علل ایجاد لکنت زبان از تمامی متدهای روانشناسی جهت درمان قطعی لکنت زبان استفاده می نماید.   
مطالعه مرگ به عنوان موضوع همیشگی و مورد توجه در تمام قرون دارای جذابیتهای خاص خود بوده و هست. ناشناخته و رمزآلود بودن مرگ یکی از مهمترین علل جذابیت آن است.

راهنمای مقیاس ترس بزرگسالان از مرگ

بشر با وجود آنکه می‌داند گریزی از مرگ ندارد با انکار این واقعیت به دنبال راهی برای جاودانگی است و همین ناگزیر بودن، مرگ را شکست ناپذیر و ترسناک جلوه میدهد و تلاش مداوم در طی دوران حیات بشر شاهدی بر این ادعاست و مهمتر آنکه در تمام ادیان، باورها و فرق به مرگ پرداخته شده است.

در این میان موضوع ترس از مرگ به عنوان یکی از مهمترین دلایلی است که فرد را وادار به انکار حقایق می‌کند و گاهاً چنان تأثیری بر وی دارد که زندگی روزمره شخص متأثر از اضطراب و پریشانی ناشی از آن می شود.

این مقیاس با توجه به چنین وجوه ممتازی شاخصهای ترس بزرگسالان از مرگ را مطرح کرده است.

 

برچسب ها : درمان قطعی لکنت زبان در بزرگسالان شبیه سازی ذهن چیست درمان قطعی لکنت دکتر محمد احسان تقی زاده مرکز توانمندسازی ذهن توانمندسازان ذهن لکنت زبان درمان تضميني لكنت زبان هزینه درمان لکنت زبان درمان قطعی لکنت زبان با متد روانشناسی

فرم ارسال دیدگاه

MindeCenter ارتباط با ما

با کارشناس های ما از طریق راه های زیر در ارتباط باشید

آدرس

تهران خیابان آفریقا، بالاتر از میرداماد، نبش کوچه آناهیتا، ساختمان پزشکان آناهیتا، پلاک 182، طبقه4، واحد 14

پست الکترونیکی

info@mindecenter.com

MindeCenter فرم ارسال پیام