راهنمای پرسشنامه ترس از سرطان

مدیر آذر ۹۷ ({{ avg }})

راهنمای پرسشنامه ترس از سرطان : مرکز توانمند سازي ذهن تنها مرکز تخصصي درمان لکنت زبان می باشد که با در نظر گرفتن علل ایجاد لکنت زبان از تمامی متدهای روانشناسی جهت درمان قطعی لکنت زبان استفاده می نماید. 

انسان به طور غریزی تمایل به جاودانگی را از خود بروز می دهد از این رو در برابر هرگونه فکری درباره فنا و نابودی از خود مقاومت و انکار نشان می دهد با این وجود وقتی به طور مستقیم با مرگ روبهرو میشود ترس را تجربه میکند.

علی رغم پیشرفت های تکنولوژی که در علم پزشکی و شماره نسبتاً بالای زنده ماندن در بیماری های معین صورت گرفته است.

راهنمای پرسشنامه ترس از سرطان

آدمی هیچ‌گاه عاری از ترس از مرگ نبوده است. افرادی که مبتلا به سرطان تشخیص داده میشوند، بدون در نظر گرفتن پیش آگهی با این حقیقت روبرو می‌شوند که بطور هولناکی به خطر افتاده اند.

در واقع تشخیص ابتلا به سرطان نوعی یادآوری بی پروا در این مورد است که ما فناپذیر هستیم و جسم های ما همچون سایر حیوانات در معرض مرگ و نابودی است. از سوی دیگر سرطان و درمان سرطان می تواند تأثیر عمیقی بر وضع ظاهری بیماران داشته باشد؛ به طوری که برای اکثریت بیماران، وضع ظاهری تغییر میکند (مثل ریزش مو، از دست دادن یک عضو مانند قطع یکی از عضوهای فرد و...) که بسیار ناراحت کننده هستند و مشکل تر آن است که با این ناراحتی مقابله کنند تا با نشانه های ثانویه دیگر؛ مثل حالت تهوع یا استفراغ. این مقیاس با توجه به اهمیت شاخص های ترس از سرطان مطرح شده است.

 

برچسب ها : پرسشنامه ترس از سرطان سرطان ترس از سرطان تشخیص سرطان تشخیص ابتلا به سرطان درمان سرطان شاخص های ترس از سرطان درمان قطعی لکنت زبان در بزرگسالان درمان قطعی لکنت توانمندسازان ذهن لکنت زبان

فرم ارسال دیدگاه

MindeCenter ارتباط با ما

با کارشناس های ما از طریق راه های زیر در ارتباط باشید

آدرس

تهران خیابان آفریقا، بالاتر از میرداماد، نبش کوچه آناهیتا، ساختمان پزشکان آناهیتا، پلاک 182، طبقه4، واحد 14

پست الکترونیکی

info@mindecenter.com

MindeCenter فرم ارسال پیام