راهنمای پرسشنامه هوش مثبت

مدیر آبان ۹۷ ({{ avg }})

راهنمای پرسشنامه هوش مثبت : مرکز توانمند سازي ذهن تنها مرکز تخصصي درمان لکنت زبان می باشد که با در نظر گرفتن علل ایجاد لکنت زبان از تمامی متدهای روانشناسی جهت درمان قطعی لکنت زبان استفاده می نماید.  هوش مثبت می‌کوشد دستیابی به زندگی همدلانه تر را آسان و راه رسیدن به موفقیت درونی و بیرونی را برای مدیران و کارکنان هموارتر کند.

ارزیابی هوش مثبت برای کشف نقاط اشتراک نظر و تفاهم اشتراک نظر و ژرف‌تر به اعضای خانواده‌ها پیشنهاد می‌شود. به صورت کلی دانستن رموز هوش مثبت برای برقراری ارتباط صمیمانه‌تر و دسترسی به توان بیشتر در فعالیت‌های جمعی الزامی به نظر می‌رسد.

هوش مثبت چگونه می‌تواند شرایط را بهبود ببخشد؟

با فراگرفتن هوش مثبت و نجوه کارکردش می‌توانیم درصد اوقاتی را که ذهنمان در خدمت ماست و به زیانمان عمل نمی‌کند اندازه بگیریم. می‌توانیم تعادل ذهن خود را به گونه‌ای پایدار تغییر دهیم تا در نتیجه به درصد بیشتری از توانایی‌هایی که به آن دست نیافته‌ایم، دست بیابیم و به دیگران نیز در همین راه کمک کنیم.

راهنمای پرسشنامه هوش مثبت

در ارزیابی هوش مثبت و واکاوی در آن به یک قاضی خودکامه در دورن هر فرد پی می‌بریم که مدام خود، دیگران و پیرامون را قضاوت می‌کند. سپس درمیابیم که این خرابکار عمده ذهن انسان از قضا دارای تأثیری فراگیر است.

هوش مثبت تصور ما را از باهوش بودن و برهم‌کنش با آدم‌ها دگرگون می‌کند. همچنین با این کار بیشتر با ساختار مغز و کارکرد ذهن خود آشنا می‌شویم و درواقع، راه اداره همه جنبه‌های زندگی با به خدمت گرفتن ذهن خود را می‌آموزیم.

برچسب ها : هوش مثبت مقیاس هوش مثبت پرسشنامه هوش مثبت درمان قطعی لکنت زبان در بزرگسالان شبیه سازی ذهن چیست درمان قطعی لکنت دکتر محمد احسان تقی زاده مرکز توانمندسازی ذهن توانمندسازان ذهن لکنت زبان درمان تضميني لكنت زبان هزینه درمان لکنت زبان درمان قطعی لکنت زبان با متد روانشناسی درمان قطعی لکنت زبان شبیه سازی ذهن

فرم ارسال دیدگاه

MindeCenter ارتباط با ما

با کارشناس های ما از طریق راه های زیر در ارتباط باشید

آدرس

تهران خیابان آفریقا، بالاتر از میرداماد، نبش کوچه آناهیتا، ساختمان پزشکان آناهیتا، پلاک 182، طبقه4، واحد 14

پست الکترونیکی

info@mindecenter.com

MindeCenter فرم ارسال پیام