آیا داشتن لکنت، فرد را در دوست یابی و ازدواج دچار مشکل می‌کند؟

مدیر آبان ۹۷ ({{ avg }})

 

دوست یابی و ازدواج افراد دارای لکنت زبان : بدون شک کلام زیبا، روان و سلیس از نعمت‌های بزرگ الهی است که نصیب آدمی می‌شود که متأسفانه با مشکلات ذهنی و مسائل محیطی، تربیتی و فردی آدمی گرفتار مشکل لکنت زبان می‌شود.

مرکز توانمند سازي ذهن تنها مرکز تخصصي درمان لکنت زبان می باشد که با در نظر گرفتن علل ایجاد لکنت زبان از تمامی متدهای روانشناسی جهت درمان قطعی لکنت زبان استفاده می نماید.

دوست یابی و ازدواج افراد دارای لکنت زبان

لکنت مشکلات خاصی را هم برای دوست‌یابی و هم برای ازدواج ایجاد می‌کند؛ زیرا ارتباطات کلامی بخشی از رابطه دوستی است.لکن افراد زیادی هم هستند که با داشتن لکنت روابط خوب دوستی و یا همسرداری دارند.

عواطف سالم و روابط صمیمانه می‌تواند لکنت را تحت تاثیر قرار دهد. چنین افرادی اتفاقاً دوستان زیادی هم دارند، گاهی فرد لکنتی شوخ طبع و پر نشاط و پر انرژی است و روحیه مردم دوستی دارد و این خود باعث جذب دوستان و رفقا به سمت او می‌شود.
برخی از همین افراد لکنتی آدم‌های پر حرف و بذله گوئی هستند و این ویژگی‌ها لکنت آنها را تا حدودی می‌پوشاند.

آیا داد و فریاد کشیدن لکنت را تشدید می‌کنند؟

لزوماً خیر؛ برخی افراد لکنتی هنگامی‌که عصبانی می‌شوند و داد و فریاد راه می‌اندازند نه تنها دچار لکنت نمی‌شوند بلکه در آن هنگام هیچ گیر و لکنتی ندارند.
این بدان معنا نیست که توصیه شود فریاد بکشید تا لکنت نداشته باشید، این مسئله پیچیدگی لکنت را می‌رساند زیرا اکثراً هنگام عصبانیت و فریاد کشیدن لکنت‌شان تشدید می‌شود ولی برخی‌ها خیر. در هر صورت نه سکوت و نه فریاد هیچ کدام راه حل مناسب نیستند بلکه تحت درمان با روش دکتر تقی زاده و روش‌های روان‌شناختی مرکز توانمندسازی ذهن راهکار اساسی و مبنایی است.

برچسب ها : درمان قطعی لکنت زبان در بزرگسالان شبیه سازی ذهن چیست درمان قطعی لکنت دکتر محمد احسان تقی زاده مرکز توانمندسازی ذهن توانمندسازان ذهن لکنت زبان درمان تضميني لكنت زبان هزینه درمان لکنت زبان درمان قطعی لکنت زبان با متد روانشناسی درمان قطعی لکنت زبان شبیه سازی ذهن

فرم ارسال دیدگاه

MindeCenter ارتباط با ما

با کارشناس های ما از طریق راه های زیر در ارتباط باشید

آدرس

تهران خیابان آفریقا، بالاتر از میرداماد، نبش کوچه آناهیتا، ساختمان پزشکان آناهیتا، پلاک 182، طبقه4، واحد 14

پست الکترونیکی

info@mindecenter.com

MindeCenter فرم ارسال پیام