فرد دارای لکنت زبان هرچند وقت بایستی به مرکز توانمندسازی ذهنی مراجعه نماید؟

مدیر آبان ۹۷ ({{ avg }})

تعداد جلسات درمان لکنت زبان

فرد لکنتی هرچند وقت بایستی به مرکز توانمندسازی ذهنی مراجعه نماید؟

بستگی به این دارد که مراجعه کننده از داخل ایران و یا خارج از ایران باشد. برنامه درمانی برای کسانی که از داخل کشور میآیند به شدت و نوع لکنت و ویژگیهای شخصیتی فرد و اتمسفر ارتباطی و عاطفی در محیط خانواده مرتبط است.  معمولا از ۱۲ تا ۱۵ جلسه فشرده است که هر ماه یک بار مراجعه می‌کند.

در هر مراجعه چندین جلسه درمانی روی فرد آموزش و درمان‌های ذهنی و گفتاری انجام میشود

هر ماه که به مرکز مراجعه میکنند چندین جلسه درمانی (۴ تا ۵ جلسه) روی فرد آموزش و درمان‌های ذهنی و گفتاری انجام میشود، ماهی یک بار بهترین نوع درمان است؛ زیرا تغییرات و تحولاتی که به واسطه انجام تمرین‌ها و تکنیک‌ها در نورون‌های مغز و پیوندهای سیناپسی انجام می‌شود و همچنین تکرار تمرین‌ها و تکنیک‌ها و سپس ارزیابی ماهانه و ترسیم وضعیت ذهنی و گفتاری فرد و تقویت جنبه‌های مثبت و رفع جنبه‌های منفی شخصیتی فرد فرصت بسیار خوبی را برای فرد ایجاد می‌کند.

مدت زمان مراجعه به مرکز توانمندسازی برای درمان لکنت زبان

برای مراجعان خارج از کشور که حداقل یک هفته تا حداکثر یک ماه می‌توانند در تهران اقامت داشته باشند،  بستگی به نوع و شدت لکنت و ویژگیهای شخصیتی آنان از ۱۵ تا ۳۰ جلسه درمانی لازم دارند و طی چندین مرحله بین ۳ تا ۵ بار به ایران مراجعه مینمایند. افراد خارجی نمیتوانند هر ماه و ۱۵ تا ۳۰ بار به تهران سفر کنند برای این افراد برنامه ویژهای برنامهریزی میشود تا به نتایج مطلوب و خوب درمانی برسند.

لازم به ذکر است ما می توانیم هرروز هم روی افراد ایرانی کار آموزشی و درمانی را انجام دهیم و نتایج نسبی خوبی را هم به همراه داشته باشد لکن علم و تخصص بنده (دکتر محمد احسان تقی زاده) و تجارب آموزشی و درمانی ما بهترین حالت را ماهی یکبار میدانند تا هم بازگشت ها را کنترل کنیم و هم فرد را به قطعیت درمانی برسانیم.

برچسب ها : جدیدترین شیوه درمان لکنت زبان مدت زمان لازم برای درمان لکنت طول مدت درمان لکنت درمان لکنت زبان کودکان در خانه بهترین زمان درمان لکنت زبان

فرم ارسال دیدگاه

MindeCenter ارتباط با ما

با کارشناس های ما از طریق راه های زیر در ارتباط باشید

آدرس

تهران خیابان آفریقا، بالاتر از میرداماد، نبش کوچه آناهیتا، ساختمان پزشکان آناهیتا، پلاک 182، طبقه4، واحد 14

پست الکترونیکی

info@mindecenter.com

MindeCenter فرم ارسال پیام