نامحدودی ثروت و نعمت در کائنات

مدیر مهر ۹۷ ({{ avg }})

نامحدودی ثروت و نعمت در کائنات : اگر در کنار دریا ایستاده باشید و فقط یک لیوان همراه داشته باشید، چقدر آب می‌توانید بردارید؟... آیا دریا مانع از برداشتن آب توسط شما می‌شود؟...

تنها محدودیت و عامل ناتوانی از برداشتن زیاد آب، کوچکیِ ظرفِ خودتان است. به قول مولانا:

گر بریزی بحر را در کوزه ای                چند گنجد قسمت یک روزه ای

نعمت‌ها و برکات این جهان نیز مانند آب دریا فراوان است و تنها عاملی که سبب می‌شود افراد در داشتن نعمت‌ها و برکات زندگی متفاوت باشند، چیزی جز ذهن خودشان نیست. وقتی اندیشه‌هایمان را بزرگ و مثبت می‌سازیم، احساس می‌کنیم بارش نعمت‌های خداوند بر زندگی ما افزایش یافته است، در صورتی که این ظرف خودمان است که بزرگ شده است.

نامحدودی ثروت و نعمت در کائنات

یکی از این محدودیت ها که برای برخی افراد در زندگی به وجود می آید لکنت زبان است . برای درمان این محدودیت ابتدا باید دلایل آن شناسایی شود. مرکز توانمند سازي ذهن تنها مرکز تخصصي درمان لکنت زبان می باشد که با در نظر گرفتن افکار و احساسات فرد دچار لکنت زبان از تمامی متدهای روانشناسی جهت درمان قطعی لکنت زبان استفاده می نماید.

هرکه بامش بیش، برفش بیشتر

تعداد ایده‌های خلاق بی‌نهایت است، مقدار لذت بی‌نهایت است، چون خداوند بی‌نهایت است، چون ذهن بی‌نهایت است. تعداد همه خوبی‌ها بی‌نهایت است. تعداد همه خوبی‌ها بی‌نهایت است و می‌تواند از آن شما باشد، اگر به قدرت خود پی ببرید و از آن استفاده کنید! باکمینستر فولر می‌گوید: «ما در این جهان آن‌قدر منابع داریم که بتوانیم وضعیت زندگی تمام انسان‌ها را ارتقاء و بهبود ببخشیم، بدون انکه معیار زندگی کسی را پائین بیاوریم.»

 

محمد احسان تقی زاده

عضو هیئت علمی و عضو انجمن روانشناسان آمریکا(APA(

 

کلینیک توانمندسازی ذهن اولین مرکز درمان قطعی و بدون بازگشت لکنت زبان در جهان

آدرس : تهران، بالاتر از میرداماد، خیابان آفریقا، نبش کوچه آناهیتا، ساختمان پزشکان آناهیتا، پلاک 182، واحد 14، طبقه 4
تلفن تماس در ساعات اداری:  88193960و 88190733
تلفن تماس در ساعات غیراداری 09120576846 :

برچسب ها : توانمندسازان ذهن لکنت زبان درمان تضميني لكنت زبان هزینه درمان لکنت زبان درمان قطعی لکنت زبان با متد روانشناسی درمان قطعی لکنت زبان شبیه سازی ذهن دکتر تقی زاده درمان لکنت زبان درمان قطعی لکنت

فرم ارسال دیدگاه

MindeCenter ارتباط با ما

با کارشناس های ما از طریق راه های زیر در ارتباط باشید

آدرس

تهران خیابان آفریقا، بالاتر از میرداماد، نبش کوچه آناهیتا، ساختمان پزشکان آناهیتا، پلاک 182، طبقه4، واحد 14

پست الکترونیکی

info@mindecenter.com

MindeCenter فرم ارسال پیام