جاذبه ذهن

مدیر شهریور ۹۷ ({{ avg }})

جاذبه ذهن : به هر چیزی که می‌اندیشید، پس از مدتی شاهد جذب خودش یا چیزی که با آن ارتباط دارد، خواهید بود.

آیا تاکنون پیش نیامده که به یاد دوستی قدیمی افتاده باشید و پس از مدتی او را در جایی ببینید؟ یا مدتی به چیزی اندیشیده باشید و یک نفر – بدون اطلاع – آن را به شما هدیه کند؟!

اکثر مردم این وقایع یا حوادث مشابه را به حساب شانس و تصادف و یا تقدیر می‌گذارند. اما از حقیقت نامرئی آن بی‌اطلاعند و نمی‌دانند که بر زندگی انسان تماماً قانون حاکم است، نه تصادف. حکیم سبزواری می‌گوید:
«درجهان هستی هیچ چیز اتفاقی نیست، زیرا هر پدیده دارای عللی است که با آنها وجودش حتمی شده است و فرد نادان آن را تصادفی می‌داند!»

جاذبه ذهن

اگر تاکنون افکار منفی داشته‌اید، نترسید، فقط کافی است که افکارتان را مثبت کنید و بدانید که یک فکر مثبت صدها بار قوی‌تر از افکار منفی است.

ذهن انسان مانند آهن‌رباست و به هرچیزی که فکر کند، همان را جذب می‌کند، حتی اگر خوشش نیاید!
البته افکار شما نیاز به زمان دارند تا در دنیای فیزیک قابل رؤیت شوند.

پس افکار خود را آگاهانه انتخاب کنید.

اگر مدام به مشکلات مالی خود بیاندیشید، هرروز مقروض تر می‌شوید. اگر به بیماری‌هایی که دارید یا ندارید بیاندیشید، بیماری‌تان شدت یافته و مستعد بیماری‌های تازه می‌شوید و این خطر تا زمانی که متوجه قدرت اندیشه نشوید و آنها را عوض نکنید، ادامه دارد. یک فیلسوف یونانی می‌گوید: «بگویید چگونه فکر می‌کنید تا بگویم به چه بیماری‌هایی مبتلا می‌شوید.»

ادموند اسپنسر می‌گوید: «این ذهن ماست که مارا ثروتمند یا فقیر، شاد یا افسرده و بدبخت یا خوشبخت می‌سازد.»

اندیشه مانند نورِ آفتاب است و تمرکز و تکرار آن مانند ذره‌بین عمل می‌کند. افکارِ مداوم و متمرکز شما قدرت آفریدن (خلق) همان اندیشه‌ها را دارد.

علی (ع) می‌فرماید : «جهان هرکس به اندازه وسعت فکر اوست.»

تمام چیزهایی که در زندگی دارید، خودتان جذب کرده اید و این توسط افکار و تصاویری که در ذهنتان دارید به سمت شما جذی میشوند. درست عین آهن ربا. به هرچیزی که بیشتر فکر کنید و روی آن تمرکز کنید و احساساتتان شدیداً درگیر آن شود، به سوی شما جذب میشود.

به خاطر چیزهایی که اکثراً و به طور مستمر و غالب احساس میکنید است که ثروتمندان پولدارتر و فقران ناداتر میشوند. همین حالا شروع به احساس سلامتی و ثروت و.. کنید تا ذهن تان به شما پاسخ دهد و خواسته شما پدیدار شود.
اگر از وقایع و شرایط پیرامون خود ناراضی هستید، نحوه تفکرات خود را تغییر دهید.

 

درمان لکنت زبان ، قطعي و غيرقابل بازگشت در مرکز توانمند سازي ذهن تنها مرکز تخصصي درمان لکنت زبان. در این مرکز از تمامی متدهای روانشناسی جهت درمان لکنت زبان استفاده می شود.

درمان قطعی لکنت زبان با متد روانشناسی در مرکز توانمندسازی ذهن دکتر تقی زاده

آدرس : تهران، بالاتر از میرداماد، خیابان آفریقا، نبش کوچه آناهیتا، ساختمان پزشکان آناهیتا، پلاک 182، واحد 14، طبقه 4
تلفن تماس در ساعات اداری:  88193960و 88190733
تلفن تماس در ساعات غیراداری 09120576846 :

 

برچسب ها : درمان قطعی لکنت زبان در بزرگسالان شبیه سازی ذهن چیست درمان قطعی لکنت دکتر محمد احسان تقی زاده مرکز توانمندسازی ذهن توانمندسازان ذهن لکنت زبان درمان تضميني لكنت زبان هزینه درمان لکنت زبان درمان قطعی لکنت زبان با متد روانشناسی درمان قطعی لکنت زبان شبیه سازی ذهن دکتر تقی زاده درمان لکنت زبان توانمندسازی ذهن

فرم ارسال دیدگاه

MindeCenter ارتباط با ما

با کارشناس های ما از طریق راه های زیر در ارتباط باشید

آدرس

تهران خیابان آفریقا، بالاتر از میرداماد، نبش کوچه آناهیتا، ساختمان پزشکان آناهیتا، پلاک 182، طبقه4، واحد 14

پست الکترونیکی

info@mindecenter.com

MindeCenter فرم ارسال پیام