تسلیم نگرانی ها نشوید

مدیر مرداد ۹۷ ({{ avg }})

تسلیم نگرانی ها نشوید : تفکر منفی در درمان لکنت زبان مخرب است، می تواند شما را به یأس و نومیدی سوق دهد.

ملالت و نگرانی بر فکر و ذهن بسیاری از مردم زمانه ی ما مستولی شده است.

دانشجوی کالج که نیمی از وقت خود را در نگرانی از مواد رادیواکتیو پراکنده در محیط می گذراند، از زندگی حقیقی بویی نبرده است.

حرفی نیست که او می تواند با برخورد واقع بینانه این موقعیت را تغییر دهد، می تواند به نمایندگان محلی نامه بنویسد، می تواند گروههای علاقمند را گرد هم آورده، به اتفاق بحث کنند و چاره‌ای بیاندیشند. اما وقتی اجازه می دهد تا نگرانی بر وجودش حاکم شود، کارش جز تخریب خویشتن نیست.

تسلیم نگرانی های درمان لکنت زبان نشوید

مادر جوانی که تشویش و نگرانی از بابت فرزندانش تمام فکرش را مشغول کرده نیز وقتش را تلف می کند. موضوع این نیست که خطرات زندگی را آموزش ندهد، نمی گویم که نباید از بروز حوادث فاجعه آمیز جلوگیری کند. نه. اما عذاب برای چه؟ نگرانی بیش از حد کمکی نمی کند.

بازرگان میان سالی که کسب درآمد همه‌ی فکرش را انباشته هم همین وضع را دارد. البته پول مهم است، اما دلواپس دائمی برای درآمد هر چه بیشتر برای چه؟ برنامه ریزی خلاق و مثبت چیز دیگری است.

می توان در توجیه همه ی این نگرانی ها دلایل به ظاهر دوست ارائه کرد. می توانید به خود بگویید که واقع بین هستید، اما حقیقت چیز دیگری است.

نگرانی و تشویش

در غیر این صورت اشخاصی چون هلن کلرها، فرانکلین روزولت‌ها، وجود نخواهند داشت تا بر نواقص جسمانی خود فائق شوند و به عظمت برسند. وینستون چرچیلی در میان نخواهد بود تا در وقت بحران چون صخرهای مقاوم در برابر یورش متجاوزین بایستد

نه؛ وقتی شما نگرانی و تشویش را با زندگی عوض می کنید باید مسئولیت آن را هم بپذیرید.

به این دلیل که به راستی همه چیز مربوط به خود شماست؛ دست شماست، می توانید زندگی را مملو از شادی و یا پر از فلاکت و بدبختی کنید. با این حال، اگر بخشی از زندگی را تلف کرده اید، خود را به خاطر آن سرزنش نکنید.

شما کامل و بی عیب و نقص نیستید، نه شما، هیچ کس نیست؛ از ملالت هم کاری ساخته نیست، به جای همه ی اینها تلاش کرده تا از خود یک قهرمان و شاهکار بسازید.

مرکز توانمند سازی ذهن  در زمینه ی خدمت مشــــاوره و روانشــــناختی به عنـــوان ( مرکز درمان لکنت زبان ) تأســــیس گردید . در این مرکز از تمامی متدهای روانشناسی جهت درمان لکنت زبان استفاده می شود.

درمان قطعی لکنت زبان با متد روانشناسی در مرکز توانمندسازی ذهن دکتر تقی زاده

آدرس : تهران، بالاتر از میرداماد، خیابان آفریقا، نبش کوچه آناهیتا، ساختمان پزشکان آناهیتا، پلاک 182، واحد 14، طبقه 4
تلفن تماس در ساعات اداری:  88193960و 88190733
تلفن تماس در ساعات غیراداری 09120576846 :

 

برچسب ها : درمان قطعی لکنت زبان با متد روانشناسی هزینه درمان لکنت زبان درمان تضميني لكنت زبان درمان قطعی لکنت زبان شبیه سازی ذهن دکتر تقی زاده درمان لکنت زبان توانمندسازی ذهن تسلیم نگرانی ها نشویم نگرانی چیست

فرم ارسال دیدگاه

MindeCenter ارتباط با ما

با کارشناس های ما از طریق راه های زیر در ارتباط باشید

آدرس

تهران خیابان آفریقا، بالاتر از میرداماد، نبش کوچه آناهیتا، ساختمان پزشکان آناهیتا، پلاک 182، طبقه4، واحد 14

پست الکترونیکی

info@mindecenter.com

MindeCenter فرم ارسال پیام