شبیه‌سازی ذهن، چطور به درمان لکنت زبان کمک می‌کند؟

مدیر دی ۹۶ ({{ avg }})

 درمان لکنت زبان  با شبیه‌سازی ذهن  : شبیه‌سازی ذهن، دانشی برای دستیابی به اطلاعات ذهن انسان است.
کمتر کسی به این اطلاعات دسترسی پیدا کرده است، از این‌رو تمامی تلاش‌ها و دوره‌ها برای درمان مشکلات ذهنی و روانی، درمان لکنت زبان ، افزایش توان هوش، حافظه و خلاقیت، رسیدن به موفقیت تحصیلی و شغلی، کسب ثروت و فروش بیشتر، قانون جذب، رسیدن به اعتمادبه‌نفس بالا و امثال آن نتوانسته کاملا نتیجه‌بخش باشد و مخاطبان را به خواست‌های خود برساند.
بین کامپیوتر و انسان تا‌حدی شباهت وجود دارد. مغز انسان سخت‌افزار و ذهن انسان نرم‌افزار است.
سخت‌افزارها تحت فرمان نرم‌افزارها هستند و مغز تابع دستورات ذهن است.

 درمان لکنت زبان  با شبیه‌سازی ذهن
 

اکثر مشکلات، ناراحتی‌ها یا موفقیت‌ها و توانمندی‌ها مربوط به نرم‌افزارهای ذهن است. زمانی می‌توان در ذهن انسان تغییر ایجاد کرد که زبان ذهن را شناخت، مانند کسی که زبان کامپیوتر و زبان برنامه‌نویسی سیستم عامل را بداند.
تنها با تسلط به این زبان‌ها می‌توان در برنامه‌های کامپیوتر و سیستم عامل تغییر ایجاد کرد.
کریس رونالدو، نابغه فوتبال، ضربات خاصی به توپ می‌زند که مهار کردن آن بسیار دشوار است.

با استفاده از دانش شبیه‌سازی ذهن می‌توان اطلاعاتی که او به‌دست آورده است را به فرد دیگری آموزش و انتقال داد و آموزش را به یادگیری و یادگیری را به مهارت تبدیل کرد.
با استفاده از زبان ذهن می‌توان رفتارهای فرد را تاحدی مطالعه کرد و یک کد به دست آورد. اگر این کد را به فرد دیگری انتقال دهیم رفتار موردنظر در فرد دیگر هم ایجاد می‌شود.
این کد با زبان ذهن ساخته شده و تا اندازه‌ای نامفهوم است، می‌توان کد را ترجمه کرد، روی کاغذ آورد، با طراحی یک برنامه آموزشی خاص به یک برنامه و فایل آموزشی تبدیل کرد و پس از آموزش و یادگیری به مهارت رسید.

مرکز توانمند سازی ذهن  در زمینه ی خدمت مشــــاوره و روانشــــناختی به عنـــوان ( مرکز درمان لکنت زبان ) تأســــیس گردید . در این مرکز از تمامی متدهای روانشناسی جهت درمان لکنت زبان استفاده می شود.

درمان قطعی لکنت زبان با متد روانشناسی در مرکز توانمندسازی ذهن دکتر تقی زاده

برچسب ها : درمان قطعی لکنت زبان با متد روانشناسی درمان قطعی لکنت زبان دکتر تقی زاده شبیه سازی ذهن توانمندسازی ذهن درمان لکنت زبان هزینه درمان لکنت زبان درمان تضميني لكنت زبان

فرم ارسال دیدگاه

MindeCenter ارتباط با ما

با کارشناس های ما از طریق راه های زیر در ارتباط باشید

آدرس

تهران خیابان آفریقا، بالاتر از میرداماد، نبش کوچه آناهیتا، ساختمان پزشکان آناهیتا، پلاک 182، طبقه4، واحد 14

پست الکترونیکی

info@mindecenter.com

MindeCenter فرم ارسال پیام