شبیه‌سازی ذهن، چطور به درمان لکنت زبان کمک می‌کند؟

۱۳۹۶/۱۰/۱۰

شبیه‌سازی ذهن، دانشی برای دستیابی به اطلاعات ذهن انسان است.
کمتر کسی به این اطلاعات دسترسی پیدا کرده است، از این‌رو تمامی تلاش‌ها و دوره‌ها برای درمان مشکلات ذهنی و روانی، درمان لکنت، افزایش توان هوش، حافظه و خلاقیت، رسیدن به موفقیت تحصیلی و شغلی، کسب ثروت و فروش بیشتر، قانون جذب، رسیدن به اعتمادبه‌نفس بالا و امثال آن نتوانسته کاملا نتیجه‌بخش باشد و مخاطبان را به خواست‌های خود برساند.
بین کامپیوتر و انسان تا‌حدی شباهت وجود دارد. مغز انسان سخت‌افزار و ذهن انسان نرم‌افزار است.
سخت‌افزارها تحت فرمان نرم‌افزارها هستند و مغز تابع دستورات ذهن است.
اکثر مشکلات، ناراحتی‌ها یا موفقیت‌ها و توانمندی‌ها مربوط به نرم‌افزارهای ذهن است. زمانی می‌توان در ذهن انسان تغییر ایجاد کرد که زبان ذهن را شناخت، مانند کسی که زبان کامپیوتر و زبان برنامه‌نویسی سیستم عامل را بداند.
تنها با تسلط به این زبان‌ها می‌توان در برنامه‌های کامپیوتر و سیستم عامل تغییر ایجاد کرد.
کریس رونالدو، نابغه فوتبال، ضربات خاصی به توپ می‌زند که مهار کردن آن بسیار دشوار است.
با استفاده از دانش شبیه‌سازی ذهن می‌توان اطلاعاتی که او به‌دست آورده است را به فرد دیگری آموزش و انتقال داد و آموزش را به یادگیری و یادگیری را به مهارت تبدیل کرد.
با استفاده از زبان ذهن می‌توان رفتارهای فرد را تاحدی مطالعه کرد و یک کد به دست آورد. اگر این کد را به فرد دیگری انتقال دهیم رفتار موردنظر در فرد دیگر هم ایجاد می‌شود.
این کد با زبان ذهن ساخته شده و تا اندازه‌ای نامفهوم است، می‌توان کد را ترجمه کرد، روی کاغذ آورد، با طراحی یک برنامه آموزشی خاص به یک برنامه و فایل آموزشی تبدیل کرد و پس از آموزش و یادگیری به مهارت رسید.

مرکز توانمندی سازی ذهن دکتر تقی زاده، ارائه دهنده خدمات تخصصی درمان لکنت زبان

برچسب ها: شبیه‌سازی ذهن درمان لکنت زبان