راهنمای پرسشنامه نیازسنجی سازمانی

مدیر خرداد ۹۷ ({{ avg }})

راهنمای پرسشنامه نیازسنجی سازمانی

مقدمه:

راهنمای پرسشنامه نیازسنجی سازمانی : تدوین خط مشی هر سازمان بر اساس نیازهای آن انجام میگیرد. ارایه خدمات، تداوم و ارتقاء سطح کیفی آن، مستلزم شناخت نیازها است.

نیازسنجی مبنایی برای تنظیم برنامه های مورد نیاز در جهت تامین نیازهای آموزشی به حساب می آید تا با توجه به شرایط، برنامه ریزی های لازم صورت گیرد.

نیازسنجی به عنوان یکی از مولفه های مهم در بسیاری از حوزه ها که با برنامه ریزی و تدارک پیشاپیش برای دستیابی به اهداف و مقاصد معینی سرو کار دارند، از دیرباز مورد توجه بوده است (فتحی و اجارگاه 1394، ص6).

راهنمای پرسشنامه نیازسنجی سازمانی

انجام مطالعه برای تعیین نیازها و اولیت بندی آنها، ممکن است حاصل کارگروهی یا فردی باشد و رفع نیازهای آموزشی شناخته شده نیز به همکاری، دقت، پذیرش، و اجرای برنامه توسط شاغلان در بخش مورد نظر سازمان خواهد بود که آمادگی پذیرش برنامه های آموزشی در حین کار و یا خارج از ساعت کاری را داشته باشند.

بنابراین اهمیت نیازسنجی برای پی بردن به بخش های نیازمند به یک برنامه آموزشی مورد نیاز برای پیشبرد اهداف سازمانی، آشکار است و هدفش دسترسی به اطلاعات واقعی مربوط به ماهیت کارهایی است که در سازمان انجام میگیرد (عباس زادگان 1394، ص55)

مرکز توانمند سازی ذهن  در زمینه ی خدمت مشــــاوره و روانشــــناختی به عنـــوان ( مرکز درمان لکنت زبان ) تأســــیس گردید .

درمان قطعی لکنت زبان با متد روانشناسی در مرکز توانمندسازی ذهن دکتر تقی زاده

برچسب ها : درمان قطعی لکنت زبان با متد روانشناسی درمان قطعی لکنت زبان دکتر تقی زاده درمان لکنت زبان توانمند سازی ذهن

فرم ارسال دیدگاه

MindeCenter ارتباط با ما

با کارشناس های ما از طریق راه های زیر در ارتباط باشید

آدرس

تهران خیابان آفریقا، بالاتر از میرداماد، نبش کوچه آناهیتا، ساختمان پزشکان آناهیتا، پلاک 182، طبقه4، واحد 14

پست الکترونیکی

info@mindecenter.com

MindeCenter فرم ارسال پیام