آیا کودکان به درمان کامل لکنت زبان می رسند؟

مدیر October 18 ({{ avg }})

آیا کودکان به درمان کامل لکنت زبان می رسند : قبلاً توضیح دادیم که حداقل کاری که اکنون در دنیا برای درمان لکنت زبان انجام می‌شود کنترل گفتار و حداکثر اقدامات درمانی آنان بهبودی نسبی است و رسیدن به این مرحله خود نیازمند متخصصان حرفه‌ای و چیره دست است.
اما مرکز توانمندسازی ذهن خود انتظار درمان افراد دارای لکنت زبان اعم از کودکان و خانواده‌هایشان و بزرگسالان را بالابرده است. فردی که بداند به بهبودی کامل می‌رسد احساس امید می‌کند. احساس ناکامی و شکست به احساس پیروزی و موفقیت بدل می‌شود. خودپندار منفی تبدیل به خودپندار مثبت می شود و فرد حیاتی دیگر و زندگی دیگری را تجربه خواهد کرد.

مرکز توانمندسازی ذهن چه نوع اختلالات ارتباطی را درمان می‌کند؟

ما اختلالاتی که جنبه ذهنی و روانی دارند جهت رفع علائم روان‌شناختیِ آن اختلالات نظیر لکنت زبان و ناروانی گفتار تلاش می‌کنیم افرادی که لکنت آنان به جنبه‌های فیزیکی مرتبط است به سایر متخصصان ارجاع می‌دهیم.

آیا برای درمان افراد لکنتی می‌شود به پزشک عمومی، پزشک متخصص کودک، متخصص مغز و اعصاب یا متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه نمائیم؟

این متخصصان و پزشکان در حیطه کار خودشان صاحب نظر هستند، لکن لکنت زبان مشکلی نیست که آنان اطلاعات کافی درباره‌اش داشته باشند. اطلاعات قدیمی درباره لکنت کمک خاصی به درمان لکنت نمی‌کند همانطوریکه تمرکز به جنبه‌های فیزیکی، جسمی و دارویی سبب درمان لکنت زبان نمی‌شود.

 

الكلمات : هزینه درمان لکنت زبان درمان تضميني لكنت زبان لکنت زبان توانمندسازان ذهن مرکز توانمندسازی ذهن دکتر محمد احسان تقی زاده درمان قطعی لکنت شبیه سازی ذهن چیست درمان قطعی لکنت زبان در بزرگسالان درمان قطعی لکنت زبان با متد روانشناسی

نموذج الرسالة

MindeCenter اتصل بنا

البقاء على اتصال مع خبرائنا من خلال الطرق التالية

عنوان

رقم 14 ، رقم 182 ، مبنى أطباء أناهيتا ، حارة أناهيتا ، حارة أناهيتا ، أعلى شارع مردماد ، شارع أفريقيا ، طهران

MindeCenter نموذج الرسالة